Bill Gates na Harvard University - my-motivator.pl Bill Gates na Harvard University - my-motivator.pl my-motivator.pl
Bill Gates na konferencji
Bill Gates na Harvard University
Wrzesień 2, 2013


Krótkie przemówienie Billa Gates’a na Harvard University przedstawiające w skrócie jego karierę – tą edukacyjną i tą zawodową.

Bill Gates, a właściwie William Henry Gates III urodził się w 1955 roku. Normalne życie było dla niego zbytnio obciążone rutyną, dlatego popuścił w swoim życiu wodze fantazji, podobnie jak wspominany wielokrotnie na blogu Steve Jobs i poświęcił się przemysłowi komputerowemu.

Był założycielem firmy Microsoft oraz jej wieloletnim prezesem. Aktualnie nie prowadzi już firmy bezpośrednio. Często odwiedza różne kraje i opowiada o swoim życiu, swojej motywacji i zaangażowaniu w osiąganie celów.

Dziś zachęcam Was do obejrzenia krótkiego wideo na którym Bill Gates przemawia na Harvard Universtity podczas ceremonii zakończenia studiów. Film trwa zaledwie 5 minut, wersja językowa angielska, niestety bez napisów. Jeśli ktoś się obawia – polecam spróbować posłuchać i zrozumieć.

Czy znacie innych wielkich biznesmenów, którzy zrezygnowali ze studiów? A może znacie też przypadki zgoła odwrotne, kiedy to właśnie wykształceni osiągali zawodowe sukcesy? Liczę na kilka komentarzy, bo jesteście mało aktywni :)

Kubiak Krzysztof


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge