Brian Tracy specjalnie dla Polaków - my-motivator.pl Brian Tracy specjalnie dla Polaków - my-motivator.pl my-motivator.pl
Brian Tracy
Brian Tracy specjalnie dla Polaków
Październik 4, 2013


O Brianie Tracy pisałem już na My-motivator nie jeden raz. Swego czasu prezentowałem serię filmów, składających się na jeden z wykładów telewizyjnych jego autorstwa. Na dziś znalazłem dla Was coś specjalnego – wykład, który Brian Tracy przedstawił klientom Kredyt Banku.

O czym mówi Brian Tracy w wykładzie?

Treść jest lekko dopasowana do polskich warunków. Zresztą ciężko znaleźć 2 identyczne wykłady w jego wykonaniu. Zwykle stara się nadążyć z biegiem aktualnych wydarzeń i o nich wspominać. Zresztą to jedna z cech wielkich mówców, o której szczególnie często zapominają wykładowcy akademiccy. Ciągłe powtarzanie tych samych zdań prowadzi wprost do sytuacji, w której sami przestajemy wierzyć w to co mówimy, bo właściwie tego nie rozumiemy…

Powracając jednak do tematu, Brian Tracy mówi w wykładzie głównie o myśleniu i realizacji celów. Wspomina o zasadzie 80-20 o której więcej już w niedalekiej przyszłości.

Filmik trwa 28 minut i zarejestrowany został w Warszawie na spotkaniu dla klientów Kredyt Banku. Tekst czyta lektor, zatem nie będzie tutaj żadnych problemów ze zrozumieniem. Polecam;-)

Co szczególnie zapamiętaliście? „Problem problem, problem problem, kryzys”?? Co daje wam taki wykład? Zastanówcie się nad tym i życzę powodzenia ;-)

Kubiak Krzysztof


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge