Czasu brak - wpisów na siłę koniec ;) - my-motivator.pl Czasu brak - wpisów na siłę koniec ;) - my-motivator.pl my-motivator.pl
Czasu brak – wpisów na siłę koniec ;)
Listopad 5, 2013


I nadszedł ten moment którego się tak bardzo obawiałem. Znalezienie chwili czasu w celu napisania kolejnego wpisu to już kilka centymetrów poza granicą ludzkiej możliwości. Ogranicza mnie nieelastyczny czas. Czas, którego pokonać w żaden sposób nie zdołam, zatem nie mogę z nim walczyć.

Nie zamykam bloga – to oczywiście dla mnie istotna wiadomość :) Z pewnością uda mi się znaleźć odrobinę czasu aby wrzucić coś na bloga dla swoich stałych czytelników. Niestety nie mogę zagwarantować Wam publikacji kolejnych postów w trybie „codziennym”.

Dlaczego ta zmiana decyzji?

Jeszcze studiuję :) Co prawda jest to ostatni semestr studiów magisterskich ale…

W tej chwili pracuję na  trochę ponad etat. Aktualnie rozpoczynam pisanie swojej dwujęzycznej pracy magisterskiej. Każdego dnia spędzam prawie 2 godziny przy nauce języków obcych i programowania w PHP, prowadzę bloga, gotuję…. Jak możecie sobie wyobrazić to trochę za dużo jak na jedną osobę…

W tej chwili oczywiście dalej poprowadzę swój profil na Facebooku:) Jakoś bawi mnie jego prowadzenie i miło patrzeć na osoby klikające w like. Pewnie w weekend uda mi się „naskrobać” dwa posty:) Zatem zaglądajcie tutaj często! Pewnie w niedalekiej przyszłości odzyskam „płynność” czasową i wrócę do poprzednich reguł.

Pozdrawiam!

Kubiak Krzysztof


Jedna odpowiedź do “Czasu brak – wpisów na siłę koniec ;)”

  1. Agnieszka napisał(a):

    Wydaje mi się, że czasem lepiej przez pewien czas nie pisać by później ruszyć z kopyta. Każdy kto prowadzi bloga, poza nim ma swoje prywatne życie, które często nie pozwala na swobodne prowadzenie go.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge