Filmowy czwartek - coś dla fanów youtube i nie tylko Filmowy czwartek - coś dla fanów youtube i nie tylko my-motivator.pl
Filmowy czwartek – coś dla fanów youtube i nie tylko
Maj 30, 2013

keenasabeantash.blogsport.com

Mam nadzieję, że ten cykl będzie dla was równie ciekawy jak pozostałe. Od samego początku chciał bym jednak ostrzec: styl „filmowego czwartku” będzie zupełnie inny.

Co znajdziesz w filmowym czwartku?

Zwykle pojawi się tutaj filmik z ciekawym nagraniem (z konferencji, wykładu itp.). Może się jednak zdarzyć, że będę chciał wam polecić film pełnometrażowy (dostępny na DVD) lub reportaż (nadawany w TV). Poza filmem w poście znajdzie się zawsze krótkie podsumowanie lub też zachęta do obejrzenia video. Można to nazwać również recenzją. Zachęcam Cię też do podjęcia dyskusji bo to z niej możemy wyciągnąć najwięcej – nie ma nic bardziej pouczającego niż konwersacja! Zawsze warto poznać inny punkt widzenia. Może odmieni on nasze spojrzenie na całą sytuację?

W przypadku gdy będziemy mówić o filmie pełnometrażowym w „poście” pojawi się jego recenzja. Tak wiem – będzie ona subiektywna. Możesz ją jednak skonfrontować ze swoim punktem widzenia i o niej porozmawiać. Do tego mamy nasz system komentarzy.

Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Cię na My-motivator.pl w przyszłym tygodniu!

Źródło grafiki: http://keenasabeantash.blogspot.com
Kubiak Krzysztof


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge