Motywujący chłopiec - Kid President - my-motivator.pl Motywujący chłopiec - Kid President - my-motivator.pl my-motivator.pl
Kid President - Robby Novak
Motywujący chłopiec – Kid President
Październik 1, 2013


Dzisiaj dla was coś nowego, czego jeszcze na my-motivator.pl nie było. Zamiast dorosłego, znanego na całym świecie biznesmena, polityka lub gwiazdy Hollywood – mały chłopiec ;-)

Robby Novak, bo to o nim mowa urodził się w 2003 roku. Jego zawód, jak podaje po przecinku amerykańska Wikipedia to: komik, mówca motywacyjny i TED speaker. Znany szerzej pod pseudonimem Kid President brał udział w poniższym filmie wideo, który obejrzało już blisko 30 milionów osób. Zauważyć go można było również podczas Prima Aprilisowego żartu w Białym Domu, kiedy to wystąpił zamiast prezydenta USA – Baraka Obamy.

Kid President w akcji:-)

Kid President w akcji:-)

Mały chłopiec pokazuje nam, jak spełniać marzenia. Rozpoczął od swoich. Nie straćmy zatem tej szansy i do pracy rodacy. A na dobry początek – poniższy filmik.

Wideo w języku angielskim – z polskimi napisami trwa nieco ponad 3 minuty. Pełne humoru treści wypowiadane przez dziewięciolatka dodają słowom dodatkowego sensu. Naprawdę warto poświęcić tą chwilkę i posłuchać tego młodzieńca :)

Chcecie obejrzeć więcej filmików (już nie motywacyjnych) z Kid President’em w roli głównej? Znajdziecie je na kanale YouTube (tutaj). Zapraszam – warto. SoulPancake rządzi :)

 

Kubiak Krzysztof


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge