Ostatnia stacja tygodnia - Weekendowy motywator Ostatnia stacja tygodnia - Weekendowy motywator my-motivator.pl
Ostatnia stacja tygodnia – Weekendowy motywator
Maj 31, 2013


598888_523507307693210_623789622_n

A kiedy skończy się kolejny tydzień, przychodzi czas relaksu i odprężenia… No ale zaraz, zaraz. Po czym chcesz odpoczywać?

No właśnie. Czym więc będzie weekendowy motywator?

Po pierwsze – będę się starał przypomnieć Tobie o mijającym tygodniu! Warto przemyśleć w nim wszystko co było dobre, co warto by powtórzyć. Pominiemy tutaj zręcznie niepowodzenia o których czytasz w piątek ostatni już raz. Weekend to idealny czas na otwarcie się i szersze zrozumienie świata. A więc otwórz się na nowe horyzonty, przełam niepokonywane bariery!

Artykuły nie będą długie, a ich forma przeróżna. Być może trafi się nam kolejny „Poniedziałek z literaturą” lub też „Filmowy czwartek”? Nic nie jest powiedziane. Postaram się, aby było zawsze ciekawie i niech to będzie nasz cel na weekend. Tak więc lekcja na dziś- „zawsze ciekawie” !

W ten sposób zainaugurowałem ostatni już cykl. Od nowego tygodnia odwiedzaj nas nastawiając się na nowe artykuły. Tak jak już zauważyłeś – startujemy 3 czerwca 2013 roku. Zastanawiam się nad szósta kategorią trochę odseparowaną od technik motywacji. Być może będzie to osobny blog lub mikroblog w sub-domenie my-motivator.pl. Na dzień dzisiejszy nie mogę jednak za wiele napisać, ponieważ koncepcja nie jest jeszcze wyklarowana ;-)

Do zobaczenia w poniedziałek!

Źródło grafiki: https://www.facebook.com
Kubiak Krzysztof


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge