Powrotu słów kilka - my-motivator.pl Powrotu słów kilka - my-motivator.pl my-motivator.pl
Powrót
Powrotu słów kilka
Marzec 18, 2014


Od dość dawna na bogu nie pojawiały się nowe wpisy. Dziś jednak postanowiłem to zmienić, ze względu na kilka „nowych” sytuacji w moim życiu. Jakich? O tym po kolei.

O SuperMemo

Od czasu gdy chwaliłem SuperMemo i pisałem na jego temat same ochy i achy upłynęło już kilka miesięcy. Do dziś teksty na temat tej metody nauki widnieją na blogu w najlepszych miejscach, a jednak dużo się zmieniło. Co zatem nowego? Na przykład to, że magia tego systemu przyciągnęła mnie do firmy SuperMemo World w której mam przyjemność pracować. Dziś wygląda to trochę jakbym się tej firmie podlizywał, jednak postanowiłem niczego nie zmieniać ;-) Przecież teksty te popełniłem dużo dużo prędzej… Nie opublikuję już jednak dwóch kolejnych, które od dobrych 2 miesięcy czekały cierpliwie w kolejce…

Co się jednak tyczy SuperMemo i nauki z tym programem – firma przygotowała coś całkiem nowego i odbiegającego od tego co można znaleźć dziś na rynku. Mowa oczywiście o Olive Green, którą pewnie wielu z Was polubi już od pierwszego wejrzenia :) Nauka poprzez film, grę i zabawę to coś zupełnie nowego, zwłaszcza jeśli myślimy o nauce dla dorosłych. Chcecie spróbować swoich sił? Odwiedźcie stronę http://olivegreenthemovie.com . To byłoby na tyle wątku reklamowego ;-)

O wyzwaniach

Wyzwania lubię sobie stawiać każdego dnia, o czym pewnie pamiętacie. Plugin WordPress który przygotowałem jakiś czas temu został pobrany niemal 1000 razy, z czego jestem niezmiernie dumny. Ciekawe które strony korzystają z mojego rozszerzenia?

Stanie w miejscu jest jednak bardzo nudne, dlatego każdego dnia wyznaczam sobie kolejne cele. Pierwszy z nich – powracam do prowadzenia bloga ;-) W efekcie nie powiem „do zobaczenia za kilka miesięcy”. Miłego dnia!

Kubiak Krzysztof


Jedna odpowiedź do “Powrotu słów kilka”

  1. Madzia napisał(a):

    Bardzo fajne i oryginalne podejście z wyzwaniami :) Życzę dalszych powodzeń i gorąco pozdrawiam
    Madzia ostatnio opublikował…Świadomy sen każdej nocy ! Najbardziej skuteczna technika uzyskiwania świadomości w śnieMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge