Środowa porada - motywacja z innej perspektywy Środowa porada - motywacja z innej perspektywy my-motivator.pl
Środowa porada – motywacja z innej perspektywy
Maj 29, 2013


2104621812_1357139632

Środowa porada to trzeci cykl o którym Ci mówię. Będzie on specyficzny i zupełnie inny od pozostałych. Tutaj postaram się napisać coś od siebie.

Co będzie w „środowej poradzie”?

Po pierwsze – analizę literatury, danych statystycznych lub badań. Chcę bazować na faktach – nie na domysłach. Chciałbym jednak zaprezentować także własną ich interpretację. To w tym pomoże nam „środowa porada”. Środowy artykuł będzie więc najbardziej „blogowy”. Zaprezentuję w nim swój punkt widzenia na przeróżne tematy. To Ty możesz ten punkt zweryfikować.

Tematy.

Chciał bym abyś odwiedzał mój blog każdego dnia. Każdego dnia 1 raz. Pozwoli Ci to wyrobić pierwszy nawyk! Tych nawyków będziesz potrzebował więcej. Ważna jest tez umiejętność radzenia sobie z nimi i wybierania tych niezbędnych. Nie możesz całego życia stracić w bezruchu. Powinieneś też łatwo ustalać sobie nowe cele. Łatwo i odważnie. Czasami warto je przemyśleć ale często to myślenie nie pozwala nam rozwinąć skrzydeł. Pomyśl o swoich rodzicach. O rodzinie.  To będą nasze tematy.

Jak pewnie już zauważyłeś, czasu może nam zabraknąć aby wszystko dokładnie przeanalizować :) Więc do zobaczenia w przyszłą środę!

 

Kubiak Krzysztof


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge