Zwycięska umiejętność - Brian Tracy (cz. 1) - my-motivator.pl Zwycięska umiejętność - Brian Tracy (cz. 1) - my-motivator.pl my-motivator.pl
Zwycięska umiejętność – Brian Tracy (cz. 1)
Lipiec 12, 2013


Brian_tracy

Ponieważ film „zwycięska umiejętność” jest dość długi, a udało mi się odnaleźć go w trzech częściach z polskim lektorem, postanowiłem podzielić wpis na trzy dni. Nim zatem zaprezentuję Wam pierwszą część, chciałem napisać kilka słów o Brianie Tracy. Być może większość z Was zna tę postać doskonale. Są jednak tutaj z pewnością osoby, dla których jest to pierwszy kontakt z tym dość wybitnym mówcą.

Brian Tracy – słów kilka

Brian Tracy to urodzony w 1944 roku Kanadyjczyk. Jest twórcą wielu książek na temat rozwoju osobistego, psychologii, motywacji – generalnie osiągania sukcesu. Wiele z nich stało się prawdziwymi bestsellerami. Jest uważany także ze jednego z najlepszych „prezenterów” na świecie.

W polskich księgarniach znajdziemy wiele pozycji jego autorstwa. Wymienię tutaj kilka, dla tych, którzy chcą zaspokoić swoją ciekawość:

  • Mów i zwyciężaj. Jak perswazyjnie prezentować w każdej sytuacji.
  • Droga do bogactwa. Rozpocznij podróż… do spełniania przedsiębiorczych ambicji.
  • Pan lotu. Prawdziwy sekret sukcesu.
  • Wzbogać się na swój własny sposób.
  • Nie tłumacz się, działaj! Odkryj moc samodyscypliny.

Zaznaczę, że można również poszukać e-booków jego autorstwa. Nagrał także wiele programów telewizyjnych, szkoleń jak choćby serię „Maksimum osiągnięć” z której to pochodzi dzisiaj przedstawiana „Zwycięska umiejętność”.

Swoją karierę zawodową rozpoczął od… rzucenia szkoły. Dzięki pracy na statku nauczył się 4 języków obcych. Podczas podróży uświadomił sobie, że to co w życiu osiągnie zależy już tylko od niego. To właśnie ten moment był dla niego przełomowym.

Rozpoczął więc karierę sprzedawcy. Szybko wspinał się po kolejnych stopniach korporacyjnej drabinki. Już po roku odpowiedzialny był za blisko 100 pracowników.

Dziś podróżuje po świecie opowiadając o motywacji i sukcesie, osiąganiu celów i przełamywaniu barier. Odwiedził ponad 100 krajów na wszystkich kontynentach elektryzując przy tym pełne sale publiczności.

Otrzymał wiele wyróżnień, jak np. Best Business Bookk of 2010, Master of Influence Award.

Zwycięska umiejętność – cz. 1.

Przejdźmy zatem do filmu. Zwycięska umiejętność cz. 1 trwa 9:06 minuty. (Film z polskim lektorem – jeśli ktoś preferuje angielską wersję z pewnością znajdziecie na YouTube.)

Drugiej części filmu „Zwycięska  umiejętność” możecie spodziewać się już w poniedziałek, wraz z krótkim podsumowaniem.

 Źródło grafiki tytułowej: www.wikimedia.org
Kubiak Krzysztof


Jedna odpowiedź do “Zwycięska umiejętność – Brian Tracy (cz. 1)”

  1. […] Po obejrzeniu pierwszej części programu „Zwycięska umiejętność” wiemy już, jak istotne jest wyznaczanie celów. Przypomnijmy sobie zatem to co usłyszeliśmy. Warto przecież dobrze zapamiętać tych kilka kroków skoro wiemy już, że są tak istotne. (Jeśli ktoś pominął piątkowy wpis -- link.) […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge