Życie bywa przerwotne - my-motivator.pl Życie bywa przerwotne - my-motivator.pl my-motivator.pl
Jacek Walkiewicz
Życie bywa przerwotne
Październik 21, 2013


Chciałem wstawić dzisiaj link do filmiku motywacyjnego. Chciałem, ponieważ mam teraz mało czasu. Chciałem, ale tego nie zrobiłem. Dlaczego?

Życie bywa przewrotne

Czasami wydaje nam się, że coś jest niemożliwe. Jak wiele zmienia jednak wiara w to, że to coś się wydarzy, lub raczej brak wiary w to, że nigdy nie dojdzie do skutku? Swego czasu natrafiłem na filmik Jacka Walkiewicza w serwisie YouTube. Momentalnie opublikowałem go na My-motivatorze, ponieważ tak dobrej prezentacji w wykonaniu polaka nie widziałem nigdy wcześniej (link).

Wówczas nie podejrzewałem, że mogę kiedyś być obecnym na jego wykładzie. Później spotkałem się z drugim wideo i kolejną niesamowitą prezentacją (link). Pomyślałem wtedy, że warto byłoby spotkać Pana Jacka „na żywo” i poczuć tą atmosferę, zaobserwować go podczas wykładu.

Zupełnie niespodziewanie jestem aktualnie w Warszawie na Kongresie Kadry. Dziś rano o 10:20 jednym z prelegentów będzie właśnie Pan Jacek wraz z nowym wykładem „Pełna MOC inspiracji w rozwoju osobistym i zawodowym”. Jedno z moich marzeń spełnia się tak o. Przy okazji…

Dlaczego tak bywa

Nie mam pojęcia. Ostatnio coś wszystko bardzo łatwo mi przychodzi… Najpierw ten maraton, teraz wykład Jacka Walkiewicza. Los się do mnie uśmiecha;) Tylko, że ja nie wierzę w ślepy los i jakieś tam szczęście…. W efekcie czuję, że na to wszystko sam sobie zapracowałem. Czy to nie wspaniale uczucie?

A tymczasem, życzę wszystkim miłego dnia.

Kubiak Krzysztof


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge